Bütün bir sene hayalini kurduğunuz tatilinizi huzur içinde, sessiz ve sakin bir yerde dinlenerek geçirmeyi düşünüyorsanız; bir yandan denizin tadını çıkarıp bir yandan da  yemyeşil bir orman içinde ruhunuzu dinlendirmek istiyorsanız, Akyaka ve Esen Apart sizin için ideal bir seçim olacaktır.
       Muhteşem doğası ve  bu doğa ile uyumlu mimarisiyle Akyaka son yıllarda yerli misafirlerimizin tercih sebebi olmaktadır. Yavaş yavaş derinleşen plajı, koyu lacivert derin koyları, yemyeşil çam ormanları, gündüz sıcaktan bunalmadan güneşlenmenizi sağlayan meltemi, serin ve sessiz geceleri ise her şeyinizle dinlenebileceğiniz ortam yaratır.
       Biz de Esen Apart olarak 2001 yılından beri misafirlerimizi yüzlerinde ufak da olsa bir gülümsemeyle Akyaka'dan evlerine yolcu etmenin mutluluğunu yaşıyoruz.
                                         
       Apartımız 3 adet Açelya  ve 3 adet Begonvil tipi apart dairesinden oluşmaktadır. Konum olarak Akyaka merkezde, PTT şubesinin hemen karşısında yer alıyoruz. Denize uzaklığımız 200 metre ( yürüyerek yaklaşık 5 dakika ), Sağlık Ocağına 50 metre, çarşamba günleri kurulan Pazar Yerine ise 25 metre uzaklıktayız. Eğer Akyaka’ya özel aracınızla gelirseniz, apartımızın hemen karşısında bulunan üstü ağaçlarla örtülü orman arazisine aracınızı güvenle park edebilirsiniz.
 
 
       Bütün apartlarımızda mutfak malzemeleri, uydu yayınlarını alan TV, kablosuz internet, saç kurutma makinesi standart olarak bulunmaktadır 
 
 
 
 
 
 
 

Neden Esen Apart

  • Odalarımızda sivrisinek bulunmadığı için
  • Aracınızı park problemi olmadığı için
  • Denize yürüyerek gidebildiğiniz için
  • Misafir memnuniyeti odaklı bir işletme olduğu için
Go to top